İnsülin H 30,9 ulU/mL 2.6-24.9 Açlık kan şekeri H 126 mg/dl 70-105 bu sonuçlara göre durum çok mu vahim ve nereye gitmeliyim.

Diyetisyenim insülin direnci için test önerdi test sonucu; İnsülin H 30,9 ulU/mL 2.6-24.9 Açlık kan şekeri H 126 mg/dl 70-105 bu sonuçlara göre durum çok mu vahim ve nereye gitmeliyim.

Tahlil.com Cevabı : Evet şeker hastası adayı hatta hastası olabilirsiniz.İlk fırsatta endokrinoloji bölümüne başvurunuz.