İshal Kusmam ayda bir oluyor. serum takınca geçiyor.doktoruna gittim kan testi yaptı

İshal Kusmam ayda bir oluyor. serum takınca geçiyor.doktoruna gittim kan testi yaptı Ve kolonoskopiye gitmem gerektiğini söyledi.Kan testimde PLT 572 çıktı normal değer 150-390 yazıyor. NEU 6,8 çıktı normal değer 1,5-6,5 yazıyor. NEU% 66,9 çıktı bu değerlere normal dedi başka dr gideym mi.

Tahlil.com Cevabı : Hayır, bu değerler kusma ve barsak problemlerinde yükselebilir, kolonoskopi yaptırmanızı öneririz..