İyi akşamlar doktor bey ben bugün sperm testi için doktora gittim tahlill sonucu miktar 2cc sayı 10000000 ml çıktı ?

 İyi akşamlar doktor bey ben bugün sperm testi için doktora gittim tahlill sonucu miktar 2cc sayı 10000000 ml çıktı bana 2 hafta sonra tekrar gel dedi bu değerlerden bişiy anlamadım bana yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : Biz de bir şey anlamadık bu sonuçlardan.Sperm tahlilini değerlendirebilmek için çok daha fazla parametreye ihtiyaç var