İyi akşamlar hocam ben devlet hastanesinde 5.gün hiç testi 9.gün pcr testi 32.gün hiv testi yaptırdı

Tahlil.com Cevabı : İyi akşamlar hocam ben devlet hastanesinde 5.gün hiç testi 9.gün pcr testi 32.gün hiv testi yaptırdım negatif aldım ve son olarak 71.günde hiv testi yaptırdım sonuç anti hcv(Elisa) degerleri 0.040 negatif yazıyor yorumlarsanız sevinirim iyi akşamlar