İyi akşamlar yaş 29 sperm testi yaptırdım morfoloji normal 6 anormal 94 sizce bunun bir sıkıntısı var mı acaba?

Tahlil.com Cevabı : Anormal sperm yüzdesi yüksek.Bu durumda muayene bulgularınız ve sperm tahlilinin diğer parametrelerinin de değerlendirilmesiyle doktorunuz detaylı bilgilendirme yapacaktır.