İyi çalışmalar diliyorum hocam, ben 35 yaşında bekar bir bayanım ,adetimin 1. günü yaptırdığım test sonuçlarımı yorumlayabilir misiniz?

İyi çalışmalar diliyorum hocam, ben 35 yaşında bekar bir bayanım ,adetimin 1. günü yaptırdığım test sonuçlarımı yorumlayabilir misiniz? tsh 2,69b(REFERANS DEОžERLERİ : 0,34 - 5,60) Fsh 5,2 (Referans Değerleri yok) Free Testesteron 0,32 (Referans Aralığı : 3,85-8,78 folikuler faz 4,54 -- 22,51

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal sınırlardadır..