İyi Günler 10 senelik diyabet hastasıyım kan tahlilimde çıkan sonuçlar hakkında bilgi verir misiniz şimdiden teşekkürler.. Tetkik - Sonuç Glukoz (Açlık) - 83

İyi Günler 10 senelik diyabet hastasıyım kan tahlilimde çıkan sonuçlar hakkında bilgi verir misiniz şimdiden teşekkürler.. Tetkik - Sonuç Glukoz (Açlık) - 83 Kolestrol - 114 LDL - 50 WBC - 10.6 EOS# - 0.2 MPV -12.1 PDW - 17.4

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarında kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.