Iyi günler, 23 yaşındayım ve 4 haftalık hamileyken test yaptırdım. Test sonuçlarım: Serbest T4 sonuç: 1.40 (normal değer 0.93-1.7)

Iyi günler, 23 yaşındayım ve 4 haftalık hamileyken test yaptırdım. Test sonuçlarım: Serbest T4 sonuç: 1.40 (normal değer 0.93-1.7) TSH sonuç: 4.50 (normal değer 0.27-4.2) Doktorum tsh değerimi 2.5'in altına düşürmemız lazım dedi ve 25 mg euthyrox'a başlattı. Bebegimin gelişiminde sorun olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Bebeğinizin gelişiminde sorun olmaması için tedavi başlanmış..