İyi günler, 25 Haziran tarihinde bir tanıdığım ultrason kontrolü yaptırdı ve raporda ; "Uterus : CRL

Tahlil.com Cevabı : İyi günler, 25 Haziran tarihinde bir tanıdığım ultrason kontrolü yaptırdı ve raporda ; "Uterus : CRL 12 mm 7w 3d FKA (+) fetus izlendi." yazmaktadır. Buna göre bu hamilelik için ilişkiye girme tarih aralığı nedir ? (Bir doktor 7 hafta 3 günlük olduğunu ve ilişki tarihinin 3 ya da 4 Mayıs olduğunu söyledi.) Siz de yorumlar mısınız ? Teşekkürler.