İyi günler 59.günde yapılan elisa testimde anti hıv ve antı hcv negatif gelmiştir bu testler yeterli

Tahlil.com Cevabı : İyi günler 59.günde yapılan elisa testimde anti hıv ve antı hcv negatif gelmiştir bu testler yeterli midir yoksa daha sonra yine test yaptırmama gerek var mıdır şimdiden teşekkürler.