iyi günler annemin tsh 22 çıktı çok yüksek oldugu söylendi nedenleri nedir?

iyi günler annemin tsh 22 çıktı çok yüksek oldugu söylendi nedenleri nedir acaba ilaç kuulandıgı halde böyle çıktı ilacını yarım alıyordu

Tahlil.com Cevabı : Tiroid bezlerinde bir bozukluk var annenizin.Ancak verdiğiniz test sonucu bir yorum yapmamız için yeterli değil.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun