İyi günler başımda ense kısmında bir şişlikler için doktora gittim

  halsizlik ve uyku halide mevcuttu genel olarak vucudumda sivilce gibi iltihaplar çıkmakta 40 kilo fazlam var sonuçlarım aşağıdaki gibi sıkıntı var mı? VİTAMİN B12     166,7-BASO# 0,02 -EO# 0,21- TRİGLİSERİT     237,5 - LDL KOLESTEROL     161,

Tahlil.com Cevabı : B12 değeriniz düşük nedeni araştırılarak tedavi verilmelidir..