İyi günler ben adet düzensizligim nedeniyle jinekolaga gittim yumurtalıgımda 5 cm lik basit kist mev

Tahlil.com Cevabı : İyi günler ben adet düzensizligim nedeniyle jinekolaga gittim yumurtalıgımda 5 cm lik basit kist mevcut yıllardır bu şekilde 7 yıllık evliyim 1 cocugum var hormon testi istendi sonucları merak ediyorum tsh. 2.891 hcg. 0.01 fsh.3.84 Lh.1.82 E2. 425 prolaktin 25.38 E2 Yüksekliginden korkuyorum degerlerimi yorumlarsanız sevinirim iyi çalışmalar.