İyi günler benim sperm sayım 4 milyon ileri hızlı %4 ancak lökosit 5 milyon yuvarlak hücre 18 milyon ?

İyi günler benim sperm sayım 4 milyon ileri hızlı %4 ancak lökosit 5 milyon yuvarlak hücre 18 milyon bunun için voltaren 50 mg bir işe yararmı acaba yuvarlak hücreler için

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak değerleriniz normal değil.Özellikle sperm sayısı çok düşük.Bu durumda üroloji uzmanı size tedaviniz konusunda detaylı bilgi verecektir.