İyi günler biz 4 ay önce ilişkiye girdik üstüne görme olayından süphelendik

iyi günler biz 4 ay önce ilişkiye girdik üstüne görme olayından süphelendik ve her ay test yaptık sonuc negatif sonra regl agrılı oluyor diye dokdora gittik kadn dogum uzmana yumurtularına baktı yani kasıklarına hamile olup olmadıgnı anlarmıydı ? sizce ablacım yardımınıza ihtiyacımız var

Tahlil.com Cevabı : Evet anlaşılırdı..