İyi günler bugün kız arkadaşımla mastürbasyon(elim) yordamıyla ilişkiye girdik aniden kan geldiğini farkettim

İyi günler bugün kız arkadaşımla mastürbasyon(elim) yordamıyla ilişkiye girdik aniden kan geldiğini farkettim fakat fazla değildi pembemsi şeklindeydi kan gelmeden önce acidigini söyledi leke seklinde açık renk kokusuz kan gelmeye devam ediyor korkuyoruz bizi bilgilendirir mısınız

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen kız arkadaşınızın kızlık zarı yırtılmış.Kanama da buna bağlı.