İyi günler hızlı kilo kaybı ve halsizlik şikayetiyle dr a gittim,wbc:5.9 rbc:4.21 hgb:8.9 hct:28.8

 İyi günler hızlı kilo kaybı ve halsizlik şikayetiyle dr a gittim,wbc:5.9 rbc:4.21 hgb:8.9 hct:28.8 mcv:68.4 mch:21.1 mchc:30.8.tahlilimi inceleyen doktor daha kapsamlı araştırılması için büyük bir hastaneye gitmemi önerdi.bu arada 24 yaşındayım

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgularınız var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Bir dahiliye veya hematoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.