İyi günler hocam benim sorum biraz uzun, 28. günde elisa testi yaptırdım?

İyi günler hocam benim sorum biraz uzun, 28. günde eliza testi yaptırdım hiv için anti hiv 0.098 negatif çıktı normal değer 0,9- 0.99 şeklinde verilmiş, daha sonra 60. günde test yaptırdım, aynı şekilde eliza ve normal değer de aynı, sonuç 0.125 negatif çıktı, negatif, evet, içim büyük ölçüde rahatladı fakat değerin yükselmiş olması kafamı karıştırdı, 60. gün testimi yaptırmadan 6 gün önce erkek arkadaşımı öperken ağzıma kan tadı gelmişti, acaba bir bulaşma gerçekleştiği için mi değer arttı, bildiğim kadarıyla kendisi virüsü taşımıyor ama.

Tahlil.com Cevabı : Kafanız oldukça karışmış, sorularınız da çok anlamlı değil.Nasıl cevap verelim bilemedik.Sonuçlarınızın normal olduğunu söyleyebiliriz