İyi günler hocam benim total bilirubin 4.6 indirek bilirubin ise 0.64 çıktı acaba bu sonuçlar neden yüksek, nereye gitmeliyim?

İyi günler hocam benim total bilirubin 4.6 indirek bilirubin ise 0.64 çıktı acaba bu sonuçlar neden yüksek nereye gitmeliyim.Safra kesesini bir ay önce aldırdım halen neden yüksek çıkıyor teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bilirubin değeriniz yüksek çıkmış, bilirubin yüksekliği bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıda bu konuda detaylı bilgiler bulunan yazımızı okumanızı öneriyoruz.https://tahlil.com/blog/bilirubin-yuksekligi-nedir-hangi-durumlarda-bilirubin-yuksekligi-olur-395Öncelikle bir dahiliye doktoruna başvurabilirsiniz.