İyi günler kız arkadaşımla 4 önce bir ilişkiye girdik sürtünme yoluyla ama vajinaya girme falan olmadı ?

İyi günler kız arkadaşımla 4 önce bir ilişkiye girdik sürtünme yoluyla ama vajinaya girme falan olmadı baktığımda zevk suyu uzamış gördüm çok olmayacak şekilde 4 5 sefer daha yaptık deliğin üstünde olan bir şey tabi bu dışarı boşaldım kafama takıldı hemen 5 6 saat geçtikten sonra norlevo hapını içirdim sorun ?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşması yok denecek kadar düşük bir ihtimaldir. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.