İyi günler kolay gelsin. EOS%'nin Referans değeri 0.00 ile 7.00 arasında benimkisi 14.7 çıktı?

İyi günler kolay gelsin. EOS%'nin Referans değeri 0.00 ile 7.00 arasında benimkisi 14.7 çıktı. Nasıl yorumlanmalı?

Tahlil.com Cevabı : Eos yani eosinofil degeriniz yüksek bunun bazı nedenleri olabilir sitemizde bu konuda bir çok yazı ve yanitlanmiş soru bulabilirsiniz Arama motorumuzu kullanarak eosinofil yüksekliğini aratın