İyi günler son 3 haftada yoğun saç dökülmesi sebebiyle bir dermatolog doktoruna gittim,

İyi günler son 3 haftada yoğun saç dökülmesi sebebiyle bir dermatolog doktoruna gittim, Tahlil yaptırmamı istedi sonucum Anti TPO değeri 94, Serbest T3 değeri 4.34 Demir (SERUM) 56 sonuca baktıktan sonra Endokrinoloji polikliğine yönlendirdi ancak 2 haftadır randewu bulup gidmdim ltfen yrdmcı olun

Tahlil.com Cevabı : Yardımcı olabilmemiz için ek testler ve muayene gereklidir..