İyi günler son ilişkimden 100.gün sonra şu testi yaptırdım

iyi günler son ilişkimden 100.gün sonra şu testi yaptırdım anti hıv(1+2 antikor/p24 antijen)0,216 nonreaktif s/co referans degerlerim 0,9 negative 0,9-1,0 grayzone 1,0 reaktive acaba tekrar test yaptırmam gerekiyormu bi önceki testimde 0,73 negative di şimdi 0,216 nonreaktif bu neyi belirtiyor

Tahlil.com Cevabı : Testten teste bu değerler değişebilir, şimdilik sorun görünmüyor, ilişkiden 6 ay sonra tekrarlatmanızı öneririz..