İYİ GÜNLER.EŞİM 38 YAŞINDA

İYİ GÜNLER.EŞİM 38 YAŞINDA KAN TAHLİL DEĞERLERİ ;PLT 325 NORMAL DEĞERE GÖRE FAZLA , PCT 0,3 ŞEKLİNDE NORMAL DEĞERE GÖRE DÜŞÜK ÇIKMIŞ.DOKTOR BİR ŞEY OLMADIĞINI SÖYLEYİP LUSTRAL ADLI İLAÇTAN YARIM ÖLÇÜ ALMASINI SÖYLEDİ?EŞİMİN RAHATSIZLIĞI NEDİR?AÇIKLARSANIZ SEVİNİRİ.TEŞEKKÜRLER..

Tahlil.com Cevabı : PLT değeri normal,sorun yok.Doktorunuza katılıyorum