Japonyada yaşıyorum makat iltihaplanması vardı bende acil olarak hastaneye kaldırıldım dil bilmediğim için hanımım da benimle birlikte operasyona girdi

Selamlar bir konu hakkında bilgi almak istiyorum Japonyada yaşıyorum makat iltihaplanması vardı bende acil olarak hastaneye kaldırıldım dil bilmediğim için hanımım da benimle birlikte operasyona girdi bize orada yüksek ateşten dolayı olabilir ve iltihaptan sizde Hıv tespit ettik teyit etmek için büyük bir hastaneye gönderdik dediler daha 20 günlük evliyim cinsel hiçbir birlikteliğim de olmadı

Tahlil.com Cevabı : HIV testi kandan yapılır.Kanda tespit edildiyse de bunu doğrulayacak ilave tahlillere gerek olacaktır.