Jilet bacağımı biraz kesti hiv bulaşma olasılığı nedir? yeni açtım fakat üretim yeri brezilya jiletin içine üretimde hiv bulaşmış olabilir mi

Merhaba yeni kullanılan jilet bacağımı biraz kesti hiv bulaşma olasılığı nedir? yeni açtım fakat üretim yeri brezilya jiletin içine üretimde hiv bulaşmış olabilir mi bacağım kesildiği için bulaşma olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde bir bulaşma mümkün değildir.