Kadin beni boynumdan optu bi defada sonra ben rahatsiz oldum

Mrb kafamdaki soru icin sizden cvp bekliyorum bundan 3 4 gün once bi bayanla bulustum bayanla tam anlamiyla iliskiye girmedim yani bayan çok zayıftı baya bi . Kadin beni boynumdan optu bi defada sonra ben rahatsiz oldum ve gittim cinsel iliski olmadi bana dokundu sadece aids olma ihtimalim nedir?

Tahlil.com Cevabı : Yoktur..