Kadın doğuma gittim genel kontrol ıcın test ıstedı değerler su sekıldedır neden ıstedi anlamışta değilim

Kadın doğuma gittim genel kontrol ıcın test ıstedı değerler su sekıldedır neden ıstedi anlamışta değilim Serbest T4 1.15 ng/dL 0.93-1.7 Beta- HCG 0.1 mU / mL 0-5 TSH 0.73 uU/mL 0.27-4.2

Tahlil.com Cevabı : Gebelik yok.Ayrıca; sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.