Kahverengi akıntı neden olur?

Benim 10 gündür adetim gecikti ama 4 gündür falan kahverengi akıntı geliyor bu neyle ilgili olabilir acaba?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi ve kahverengi akıntının pek çok nedeni olabilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

a******** :

Merhabalar kız arkadaşımın adeti bir hafta oldu geçeli ve ilişkiden bir gün sonra açık renkli kan ve kahve rengi akıntı gel diyor bunun sebebi ne olabilir . kahve rengi akıntı nedenlerini okudum lakin açık renkte pembe ye benzer kanama neden olabilir bunun cevabını veren bir yoruma rastlayamadım?

Cevap:

Adeti başladıysa gebelik ihtimali yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.