kahverengi akintim geldi ve ilişki sonrasında az kanamam oldu ve bugün de karın ağrım oldu ardından yine az kanamam olmuş adetin biteli 12 gün oldu bu kanama b

Hamile değilsiniz dediniz peki dün kahverengi akintim geldi ve ilişki sonrasında az kanamam oldu ve bugün de karın ağrım oldu ardından yine az kanamam olmuş adetin biteli 12 gün oldu bu kanama beyden kaynaklı öğrenebilir miyim??

Tahlil.com Cevabı : Ara kanamanız için kadın doğum doktoruna görünebilirsiniz.