Kahverengi lekelenme oldu acaba hamile miyim?

13 gün önce sürtünme yoluyla ilişkim oldu. Boşalma olmadı ama zevk suyundan korkuyorum. 24 saat içinde ella içtim.3, 4 gün sonra önce kahverengi ve siyahımsı pıhtı şeklinde lekelenmeler oldu sonrasında koyu kırmızı kan geldi. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyundan hamilelik ihtimali çok düşüktür.Anlattığınız durum  adet kanamasını göstermektedir.Adet kanaması gebelik ihtimalini ortadan kaldıran bir durumdur.