Kahverengi lekelenme oldu. Hamile olabilir miyim?

Merhaba ben 9 Ekimde boş gebelik nedeniyle 8 haftalıkken küretaj oldum. 3 kasım da kanama oranı normal şekilde adet oldum. 21 kasımda 6-7 gün süren kahverengi lekelenme şeklinde lekelenmeler oldu. Daha sonra tekrar 5 aralık 2013 tarihinde çok az lekelenme oldu. korunmuyoruz acaba hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapılmadan hamilelik hakkında bir fikir sahibi olunamaz