Kalça ve ayaklarımda yanma/iğneleme var oturunca çok rahatsız oluyorum hareket edince hissetmiyorum ayrıca masa başı çalışıyorum çok oturmakla alakalı olabilir mi?

Kalça ve ayaklarımda yanma/iğneleme var oturunca çok rahatsız oluyorum hareket edince hissetmiyorum ayrıca masa başı çalışıyorum çok oturmakla alakalı olabilir mi kan emg yaptım temiz çıktı tahlili yaptım b12 ve d vitamini biraz düşük çıktı bununla alakalı olabilir mi ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Vitamin B 12 değeri düşüklüğü dolaylı da olsa bu rahatsızlığınıza sebep olabilir.Ortopedi ve nöroloji bölümlerine de muayene olabiliriz.