kan alındı ve Dr. Haftaya gelmemi istedi kan sonucum HCG 36378,0 PROGESTERON 8,79 çıktı. Bu durumu yorumlar mısınız ?

İyi günler 6 hafta 3 günlük gebelik kesem ve yolk diye bir kese daha varmış o gözüktü ama bebek ve kalp atımı malesef görülmedi.kan alındı ve Dr. Haftaya gelmemi istedi kan sonucum HCG 36378,0 PROGESTERON 8,79 çıktı. Bu durumu yorumlar mısınız lütfen

Tahlil.com Cevabı : Bebek geç yerleştiyse bebek ve kalp atımları 1 hafta sonra oluşabilir. Haftaya doktora gittiğinizde ultrasonda görülecektir.