Kan bağışı sırasında tpha pozitif olduğumu öğrendim tedavilerim yapıldı belirtilen süreler içinde kan tahlili yaptırıyorum fakat değerler farklı çıkıyor bir şey anlamıyorum

İyi günler kan bağışı sırasında tpha pozitif olduğumu öğrendim tedavilerim yapıldı belirtilen süreler içinde kan tahlili yaptırıyorum fakat değerler farklı çıkıyor bir şey anlamıyorum doktora sormak için sosyal güvencem olmadığı için 80 tl muayene ücreti ödemek zorunda kalıyorum. Sonuçlar şu şekilde 07.11.17 - 1/640 - 1:80 /16.03.18 - 1/1280 - 1:80 /12.10.18 - 1/640 - 1:80

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak pozitiflik devam ediyor.Doktorunuz bu yönde takiplerini devam ettirecektir.