Kan değeri sonuçlarım RBC 6.5 HGB 18,3 HCT 54,6 dokturum tekrar gelmemi söyledi.

 Kan değeri sonuçlarım RBC 6.5 HGB 18,3 HCT 54,6 dokturum tekrar gelmemi söyledi değerlerimin yüksek çıktığını söyledi. Bu değerlerin ne gibi bir anlamı var? Yardımcı olabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Kan fazlalığı var, sigara içenlerde, yüksek rakımlı bölgelerde yaşayanlarda olabilir.Bir dahiliye uzmanına başvurabilirsiniz.