kan degerim 3684 çıktı kese gözükmedi,doktorum büyük ultrason istedi orda iki kese gözüktü.

Yaklaşık 20 gün önce aşılama yaptırdım bu salı doktora gittim kan degerim 3684 çıktı kese gözükmedi,doktorum büyük ultrason istedi orda iki kese gözüktü.Büyük ultrasonu çekn doktor açıklamya kese yada pseudosak olabilr dems bu nedemek aklm cok takldı

Tahlil.com Cevabı : Yoksak yani bebeğin içinde yaşayacağı kesenin adıdır. Yani keseleri mevcut demektir.