Kan değerleri testimde mpv 5,6 ile düşük, mchc 40,7 ile yüksek, mıd 1,1 ile yüksek mpr 12,6?

kan değerleri testimde mpv 5,6 ile düşük,mchc 40,7 ile yüksek,mıd 1,1 ile yüksekmpr 12,6 ile yüksek görünüyor. ayrıca tiroit bezinin çalışıp çalışmadığını öğrenmek için yaptırdığım testte T3 3,83 THS 2,683 T4 1,09 şeklinde görünüyor. sonuçlar hakkında beni bilgilendirirseniz çok memnun olacağım.şimdiden teşekkürler :)

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir sorun görülmüyor