Kan değerlerim düşük açaba bende bir şeymi var;RBC 2,9 (3,8-5,8)?

RBC 2,9 (3,8-5,8) HGB 9,6 (11-16,5) HCT 27,6 (35-50) Kan değerlerim düşük açaba bende bir şeymi var

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgularınız var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Bir dahiliye veya hematoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.