Kan değerlerimde anormal olanlar şunlar; HCT 35,1 MCH 32,6 MCHC 39,0 EOS% 7,1 BAS# 0,11 'dir yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil değeriniizn yüksekliği alerjik bir bünyeniizn olduğunu gösterebilir.Ayrıca HCT değeriniz de düşük,bu da anemi yani kansızlık bulgusu olabilir.Sonuç olarak tahliliniizn tam olarak normal olduğundan sözedemeyiz.