Kan değerlerimde kolesterol 313,LDL 194 çıktı.?

Kan değerlerimde kolesterol 313,LDL 194 çıktı.URİC 7,9 ve Ca değerim 10,4 çıktı.Bu değerler ne gibi hastalıkları işaret eder ve nasıl düşürebilirm?

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve kötü kolesterol değerleriniz yüksek çıkmış, bu normal değil tabii ki.Muhtemelen bu yönde tedavi olmanız gerekecek, düzenli egzersiz ve diyet de bu değerleri düşürmede işe yarayacaktır.