Kan gazları sonuçları normal mi?

Kan gazları için acildeki doktor birşey yok dedi ama beni endişelendirdi. Siz ne düşünüyorsunuz. Birde bu değerlere göre 1000 mg. Antibiyotik vermiş kullanmaya başlayalım mi

Tahlil.com Cevabı :

Antibiyotik verilme nedeni enfeksiyon şüphesidir.Ancak bu değerlere bakarak bir enfeksiyon varlığı hakkında ancak WBD değerindeki yükseklik fikir verebilir.Evet WBC  değerinde hafif de olsa bir yükseklik var.Ancak bu muhtemelen tek başına antibiyotik verilme sebebi değildir. Hastanızda bir de oksijenlenme sorunu var. Bunla ilgili de doktorlarınız gerekli işlemleri yapacaktır.Geçmiş olsunç