kan sayımında her şey normalde hocam ly# sayısı normalken neden ly% yüzdesi düşük çıkıyor.bu beni korkuttu çünkü hiv hastalarında düşük olurmuş?

WBC    10.36        X10e3/uL    N(3,5 - 10,5) LY#    1.65        X10e3/uL    N(0,9 - 5,2) LY%    16.0            L(19 - 48) kan sayımında her şey normalde hocam ly# sayısı normalken neden ly% yüzdesi düşük çıkıyor.bu beni korkuttu çünkü hiv hastalarında düşük olurmuş bu yüzde .. diğer tüm değerlerim normal.. korkmam yersiz mi??

Tahlil.com Cevabı : Evet sonuçlarınızda problem görünmüyor..