Kan sonuçlarım şöyle, kolesterol 294 trigliserit217 ck-mb15...

Kan sonuçlarım şöyle, kolesterol 294 trigliserit217 ck-mb15 demir bağlama kapasitei 428baso03 ba 3,5 mono2,6 eo7,6 yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve trigliserit değerlerinizin yüksekliği ilk dikkat çekenler.Diyet ve mümkünse düzenli yapılan egzersiz yararlı olacaktır.Eosinofil değerinizin de yüksek olması allerjik bir yapınız olduğunu gösteriyor.