Kan sonuçlarımda wbc :, 4,0 çıktı bu değerlerin normalin altında olduğu söylendi neyin belirtisidir?

Kan sonuçlarımda wbc :, 4,0 çıktı bu değerlerin normalin altında olduğu söylendi neyin belirtisidir?? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz düşük çıkmış.Ancak 4500 alt sınır.Sizin az da olsa altı.Bir hafta sonra tekrar ettirmeniz yararlı olacaktır.Tek başına wbc düşüklüğü olduğunda bir hastalık belirtisi olacağından söz edilemez.