Kan sonuçlarımdaki, yüksek olan değerlerin anlamı nedir?

Kan  tahlilimdeki yüksek sonuçlar:Kolestrol:281 (max 200)Trigliserit: 388 (max 200)Crp(türbidimetrlk): 8,2 (max 5,0)Sedim 1h: 45 (max 20) değerlendirirmisiniz?

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve Trigliseritin ikisinin birden yüksekliği istemediğimiz bir durumdur.LDL kolesterol değerini yazmamışsınız. CRP ve sedim yüksekliği de enfeksiyonlardan sonra olabilir. Diyetisyene danışmalı ve gerekirse de Endokrinoloji uzmanına muayene olmalısınız.