Kan sonuçlarımı bugün aldım. HBsAG ORANI 1000.0 pozitif çıktı.

Kan sonuçlarımı bugün aldım. HBsAG ORANI 1000.0 pozitif çıktı. Bu ne demek mağızdanim çok bozuldu, sanırım hebatit b ye yakalanmışım?

Tahlil.com Cevabı : Evet Hepati B testiniz pozitif çıkmış.Facebook sayfamızda da sorunuza cevap verildi.Zamanla negatifleşebilir de.Hemen mağızdaninizi bozmayın.Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurun