Kan sonucum 1.20 çıktı hamile miyim?

1 haftadır çok fazla alt karın bölgemde batma ve agrı var yatamıyorum belim kemiklerim agrıyor yemek yer yemez doymasam bile şişkinlik bulantı oluyor halsizlik var üzerimde çok fazla bugün kan sonucum 1.20 çıktı hamile miyim? Lütfen yardım..

Tahlil.com Cevabı : Bu kan sonucuna göre hamile değilsiniz. Ancak sorunlarınız içim gastrolojiden bir doktora görünmeniz faydalı olacaktır.