Kan tahlili için hastaneye gittim ancak gebelik için olduğunu söyleyemedim.değerlerim normal çıktı?

Kan tahlili için hastaneye gittim ancak gebelik için olduğunu söyleyemedim.değerlerim normal çıktı fakat test sonuçları hamile olup olmadığımı her durumda kesin gösterir mi?yoksa benim söylemem ve hamilelik için farklı şekilde ölçülmesi mi gerekiyordu?teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gebelik şüpheniz var ise, bu yönekik tahlil için dpktorunuza bilgi vermelisiniz.