Kan tahlili sonuçlarım da aşağıdaki değerler yüksek çıktı , nedeni ne olabilir acaba wbc=14,2 lym=4,8 mon=1,2 ?

Kan tahlili sonuçlarım da aşağıdaki değerler yüksek çıktı , nedeni ne olabilir acaba wbc=14,2 lym=4,8 mon=1,2 gra=8,2 plt=401

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir problem görünmüyor, gripal bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz..